hořčice filifili DOUBLE 150g /extra palčivá

hořčice filifili DOUBLE "extra palčivá"

89 Kč 77,39 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 0014
hořčice filifili DOUBLE 150g /extra palčivá

Detailní popis produktu

Speciální hořčice DOUBLE je vyráběna pouze ze semínek "pikantní"  hořčice sareptské hnědé (brassica juncea) odrůdy Opaleska. Nedílnou součástí je také kvalitní včelí medjablečný ocet a sůl Maldon. Je vyráběna šetrně jako RAW, což znamená, že při výrobě nebyla vystavena vyšší teplotě než 42°C, a to pro přirozenou strukturu, plnou chuť a maximální zachování všech prospěšných látek. Čerstvě vyrobená hořčice DOUBLE má vysoký obsah přirozeně vzniklých látek, které možná znáte z wasabi. Tyto látky dodávají v chuti vysokou palčivost a nemají jen senzorický potenciál, ale také účinně působí na naše zdraví v širokém spektru oblastí...  Tento "wasabi efekt" však zráním ustupuje. Hořčice DOUBLE si vyšší pikantnost drží po celou životnost v porovnání s hořčicí CLASSIC, a to především díky obsahu semínek hořčice sareptské hnědé (brassica juncea) odrůdy Opaleska.

SLOŽENÍ:

pitná voda (Želivka), hořčičné semínko  (odrůd: Opaleska), ocet jablečný (dvakrát kvašený), včelí med (Posázaví), jedlá sůl (Maldon Essex)

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE VE 100 g:

Energetická hodnota 724 kj (173 kcal).Tuky  7,24 g - z toho nasycené mastné kyseliny  0,42 g. Sacharidy 19,75 g - z toho-cukry 12,99 g. Bílkoviny 7,40 g. Sůl 2,84 g.

SKLADOVÁNÍ:

Skladujte při teplotě do 20 °C, mimo přímé slunce. Po otevření uchovejte v chladu (4 až 8 °C).

VNĚJŠÍ ROZMĚRY OBALU A HMOTNOST:

šířka 70 mm, výška 74 mm, hmotnost 285 g btto.

Doplňkové parametry

Kategorie: Naše hořčice filifili.cz
Záruka: 3 měsíce
Obsah: 150g