hořčice filifili MED 150g / medová

hořčice filifili MED "medová"

89 Kč 77,39 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 0011
hořčice filifili MED 150g / medová

Detailní popis produktu

Speciální hořčice MED je vyráběna ze semínek hořčice bílé (sinapis alba), a to odrůd ZlataVeronikaPolárka a Severka. Nedílnou součástí je také kvalitní včelí medjablečný ocet a sůl Maldon. Včelí med je u této hořčice obsažen v takové míře, že výrazněji vystupuje nad ostatní složky a hořčice je sladší. Je vyráběna šetrně jako RAW, což znamená, že při výrobě nebyla vystavena vyšší teplotě než 42°C, a to pro přirozenou strukturu, plnou chuť a maximální zachování všech prospěšných látek. Čerstvě vyrobená hořčice MED má vysoký obsah přirozeně vzniklých látek, které možná znáte z wasabi. Tyto látky dodávají v chuti vysokou palčivost a nemají jen senzorický potenciál, ale také účinně působí na naše zdraví v širokém spektru oblastí...  Tento "wasabi efekt" však zráním ustupuje. 

SLOŽENÍ:

pitná voda (Želivka), hořčičné semínko  (odrůd: Zlata, Veronika, Polárka, Severka), ocet jablečný (dvakrát kvašený), včelí med (Posázaví), jedlá sůl (Maldon Essex)

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE VE 100 g:

Energetická hodnota 699 kj (160,7 kcal). Tuky  4,59 g - z toho nasycené mastné kyseliny  0,27 g. Sacharidy 25,1g - z toho cukry 19,93 g. Bílkoviny 4,78 g. Sůl 1,8g.

SKLADOVÁNÍ:

Skladujte při teplotě do 20 °C, mimo přímé slunce. Po otevření uchovejte v chladu (4 až 8 °C).

VNĚJŠÍ ROZMĚRY OBALU A HMOTNOST:

šířka 70 mm, výška 74 mm, hmotnost 285 g btto.

Doplňkové parametry

Kategorie: Naše hořčice filifili.cz
Záruka: 5 měsíců
Obsah: 150g